Moon No1
Moon No1

Moon No1

Toon
Värv
Lõhn
3,50 €
Maksudega

Kogus Hind Säästate
5 3,33 € Kuni 0,88 €
10 3,15 € Kuni 3,50 €

Kasutame käsitööseepide valmistamisel taimsete rasvade baasil valmistatud SLS (Sodium Lauryl Sulfate) vaba glütseriiniseebimassi, mis algselt on lõhnatu ja lisanditeta. Kosmeetikatoodetes kasutatakse glütseriini eeskätt niisutavate ainete ja vett siduvate omaduste tõttu.  Meie valmistatud glütseriinseebid on nahka pehmendavad ja niisutavad. Seebid vahutavad kenasti ja ei jäta seebialust vesiseks. Selleks, et pesemist muuta kauniks rituaaliks ja naudinguks, kasutame seepide tegemiseks selleks mõeldud vorme ja rikastame neid kosmeetikatoodetele mõeldud värvide ja lõhnadega, muutes iga seebi omanäoliseks loominguks. 

Meie valmistatud seebid on mõeldud nii ihu- kui näohoolduseks. Soovi korral on võimalik seebid valmistada teie lemmikvärvides, sobiva lõhnaga või ka lõhna- ja värvainete vabalt. Seepe on võimalik rikastada ka kitse- või eeslipiimaga, mis annab eriliselt pehmendava efekti, aga ka kohvipuru või kookoshelvestega, mis mõjuvad nahka koorivalt.

Seebimassi tootmisel ei ole tehtud loomkatseid.

Kaal
55 grammi
Tootele ei ole tagasisidet antud

Küpsised aitavad meil pakkuda teile e-poes paremat kasutajakogemust. Meie e-poodi kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.