Süda No1
Süda No1

Süda No1

Lõhn
Põhja värv
6,00 €
Maksudega

Kogus Hind Säästate
5 5,70 € Kuni 1,50 €
10 5,40 € Kuni 6,00 €

Kasutame käsitööseepide valmistamisel taimsete rasvade baasil valmistatud SLS (Sodium Lauryl Sulfate) vaba glütseriiniseebimassi, mis algselt on lõhnatu ja lisanditeta. Kosmeetikatoodetes kasutatakse glütseriini eeskätt niisutavate ainete ja vett siduvate omaduste tõttu.  Meie valmistatud glütseriinseebid on nahka pehmendavad ja niisutavad. Seebid vahutavad kenasti ja ei jäta seebialust vesiseks. Selleks, et pesemist muuta kauniks rituaaliks ja naudinguks, kasutame seepide tegemiseks selleks mõeldud vorme ja rikastame neid kosmeetikatoodetele mõeldud värvide ja lõhnadega, muutes iga seebi omanäoliseks loominguks. 

Meie valmistatud seebid on mõeldud nii ihu- kui näohoolduseks. Soovi korral on võimalik seebid valmistada teie lemmikvärvides, sobiva lõhnaga või ka lõhna- ja värvainete vabalt. Seepe on võimalik rikastada ka kitse- või eeslipiimaga, mis annab eriliselt pehmendava efekti, aga ka kohvipuru või kookoshelvestega, mis mõjuvad nahka koorivalt.

Seebimassi tootmisel ei ole tehtud loomkatseid.

Kaal
100 grammi
Tootele ei ole tagasisidet antud

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Küpsised aitavad meil pakkuda teile e-poes paremat kasutajakogemust. Meie e-poodi kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.