Enda tutvustus

Siin lehel ülespandud tööd valmivad käsitööna minu enda poolt. Loon unikaalseid tooteid, mis ka mind ennast kõnetavad. Paljud neist on keraamikariiulitel ootel ühe-kahe tootena, kuid saad neid mõningase ooteajaga tellida juurde Sinule vajalikus koguses. Olen hobi-käsitööline ja minu tarbekeraamika valmib väikses kodustuudios Viimsis.

Käsitöö ja loomine on minuga olnud läbi elu, kuid savikirg on üle trumbanud kõik teised loovad tegevused. Sestap ei saa keraamikatöökojas toimetamist enam päris hobiks nimetada, sest seal mööduvad kõik mu vabad hetked.

Mu haridustee on mitmekesine – olen diplomeeritud naiste ülerõivaste rätsep, jurist, bakalureuseõpe andis kommunikatsioonijuhtimise ja suhtekorralduse teadmised ning magistriõpe personalijuhtimise kraadi. Lisaks olen õppinud 1,5 aastat Inglismaal juhtide coachingut ja siin Eestis karjääricoachingut. Olen arendanud end erialase koolitajana aastakümne jagu. 

Inspiratsiooni ammutamine

Mind inspireerib nii kujutav kunst, muusika, loodus, kui inimene minu erialases töös. Ma naudin kõiges hoolivat suhtumist, arengut, uue potentsiaali avanemist. Olen elukestva õppimise usku ja naudin enda erinevate oskuste arendamist. Inimese karjäär on kogu tema elu, ning seda aktiivselt kasutades on elu jooksul võimalik õppida ja omandada palju erinevaid oskusi, et nende läbi rõõmu luua nii endale kui teistele! Viimased aastad õpin aktiivselt keraamika valmistamist Eesti erinevate meistrite käe all.

Keraamikaahju soojus kandub edasi

Savi annab võimaluse anda mõtetele ja unistustele vormid, elada välja oma tundeid ja emotsioone. Savi on osa loodusest, ta on elav materjal ja tahab hoolivat ümberkäimist. Savil on oma iseloom ja see säilib ka peale keraamikaahjus küpetamist. Armastan öelda, et hingega tehtud savinõu kannab oma soojust edasi ka peale keraamikaahjust väljumist.

Mulle meeldib kasutada oma töödes erinevaid tehnikaid, vorme ja värvikombinatsioone. Naudin nii romantilise kui minimalistliku tarbekeraamika loomist - mulle meeldib, kui saan luua midagi, mõeldes konkreetsele inimesele.

Käsitööseebid – ilu ja tervise heaks!

Käsitööseepide tuleks minu ellu üllatas mind ennastki. Alguses sai katsetatud vaid iseenda jaoks, kuid kuna glütseriinseebid tegid imet mu kuiva käenahaga ja loomingurõõmust valminud seepe kippus üle jääma, jagan seda rõõmu ka teistega!  Seepide valmistamine annab sootuks teistsuguse laengu. Seebi teeb täiuslikuks lõhna, värvi ja vormi kombinatsioon. Seetõttu on minu tehtud seepidel justkui sõnum – ilu võib ja tuleb näha kõiges enda ümber. Ka seebitükk, mis käib nii vajaliku kätepesu juurde, ei pea olema seebialusel üks nukker ja ilmetu tegelane, vaid silma ja lõhnameeli rõõmustav iludus.

 Valmistan oma seepe nahasõbralikust glütseriinmassist ja loon igast seebitükist omaette meistriteosed, mis kaunistavad ruumi ja loovad hea tunde. Olgu öeldud, et seebi valmistamisel lähtun kosmeetikatoodete valmistamiseks ettenähtud kehtivatest nõuetest ja toodetele on koostatud ohutuskaardid.

Tänan Sind, et leidsid tee minu käsitöö veebipoodi!

Ülle Pind

Küpsised aitavad meil pakkuda teile e-poes paremat kasutajakogemust. Meie e-poodi kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.