Tsarinna - Царица

'Tsarinna - Царица'. Oma lapsepõlvest mäletan, kuidas mind panid õhku ahmima vanaisa tsaariaegsed nõud ja vaasikesed talu tagatoa kummutil. Romantiline joon ja pidulikkus õhkus igast roosikesest, sangakesest ja kurvikesest. Ajad on muutunud kuid soov romantilise ja värvikirevate nõude järele on jäänud püsima. Uhke tsaariaegne teekann seisab auväärsel kohal minu stuudios ja pakub inspiratsiooni tooteperele 'Tsarinna'.

'Tsarinna' raames valmivad erinevad romantilised toosid, kannud, kruusid, tassid, taldrikud, mis võiksid tuua romantilist hõngu nii kaasaja kodusisustusse, kui muidugi ka romantilisse keskkonda.

'Tsarinna' viimistlemisel olen kasutanud toidunõudesõbralikke glasuure – galaxy, granaatpunane ja roosamanna. Keraamika on põletatud kaks korda – eelpõletuses (900 kraadi) ja kõrgkuumuses (1250 kraadi). Nõud sobivad igapäevaseks kasutamiseks ja on masinpestavad.

Kuvatakse 1–3 toodet (kokku 3)

Küpsised aitavad meil pakkuda teile e-poes paremat kasutajakogemust. Meie e-poodi kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.